PLÁNOVANÉ TURNAJE

Ve dnech 31. 7. – 14.8. proběhne v ruprechticích u Broumova letní šipkařský tábor sjede se tam téměř celá mládež z blízkého i dalekého okolí aby pilovali svou mušku a tvrdě mezi sebou bojovali o turnajové prvenství… Jelikož jsou stránky zatím jenom zkušební tak vám řeknu jen to že DC Krokodýl Meziměstí se vydá 24. srpna do Úpice – Dlouhé Záhony na 1. regionální turnaj ČAKS-AŠA. Dále přikládám termínovou listinu na sezónu 2003/2004…

Dále bych vás chtěl informovat že zde v Meziměstí proběhne ve dnech 24.-26.10. reionální turnaj dospělých, mládeže a mixů. A při této příležitosti by se mělo odehrát i první a druhé kolo dětské ligy. To je pro naše město velice prestižní událost pořádat takto velký turnaj. Turnaj by se měl podle všeho konat v divadelním sále na nádraží (zřejmě). Byly by jsme vám strašně vděčni kdybyste přišli povzbudit meziměstské šipkaře, a oni si možná právě díky vám odvezli (tedy pardon „odnesli“) domů nějaký ten pohár, vždyť šipky jsou přece hlavně o nervechJ  

 

Datum

Den

Akce

Místo

2003

 

 

 

13. – 15. 6.

Pá-Ne

Párty šipkařů – zakončení sezóny ligové soutěže oblasti severovýchodních Čech

Tábor Nesytá u Trutnova

18. – 22. 6

Čt-Ne

MČR ČAKS-AŠA

Kulturní dům Valdice u Jičína

      27. 6.

Jilemnice Cup

Restaurace U Stadionu Jilemnice začátky od 19 hodin

25. 7.

Jilemnice Cup

Restaurace U Stadionu Jilemnice začátky od 19 hodin

23. 8.

So

Regionální turnaj - jednotlivci, dvojice

Dlouhé Záhony Úpice

23. 8.

So

1. open turnaj Mistrovství Úpicka

Dlouhé Záhony Úpice

24. 8.

Ne

1. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

Regionální turnaj mládeže

Dlouhé Záhony Úpice

29. 8.

Jilemnice Cup

Restaurace U Stadionu Jilemnice začátky od 19 hodin

3., 10., 17., 24. 9.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

6. 9.

So

1. amatérský turnaj Mistrovství Úpicka

Hostinec Amerika Havlovice

19. - 21. 9.

Pá-Ne

Republikový turnaj

???

26. 9.

Jilemnice Cup

Restaurace U Stadionu Jilemnice začátky od 19 hodin

26. - 28. 9.

Pá-Ne

EDU Ranking

Salzburg (Rakousko)

27. 9.

So

2. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

U Vlčků Rtyně v Podkrkonoší

1., 8., 15., 22., 29. 10.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

4. 10.

So

2. open turnaj Mistrovství Úpicka

Rest. Na Hřišti Velké Svatoňovice

18. 10.

So

Regionální turnaj - jednotlivci, mixy

Hradec Králové

25. 10.

So

3. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

1. a 2. kolo ligové soutěže mládeže

Na Nádraží Meziměstí u Broumova

31. 10.

Jilemnice Cup

Restaurace U Stadionu Jilemnice začátky od 19 hodin

1. 11.

So

2. amatérský turnaj Mistrovství Úpicka

Hospoda Na Veselce Úpice

5., 12., 19., 26. 11.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

15. 11.

So

Regionální turnaj - jednotlivci, dvojice

??? (Kolínsko)

21. - 22. 11.

Pá-So

Zlatá šipka - 24 hodinový maratón

Restaurace Republika Úpice

28. 11.

Jilemnice Cup

Restaurace U Stadionu Jilemnice začátky od 19 hodin

29. 11.

So

4. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

3. a 4. kolo ligové soutěže mládeže

Kulturní dům Rudník u Vrchlabí

3., 10.,

17. 12.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

6. 12.

So

3. open turnaj Mistrovství Úpicka

Restaurace Republika Úpice

12. - 14. 12.

Pá-Ne

Finále Mega Tour 2003

???

2004

 

 

 

7., 14., 21., 28. 1.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

10. 1.

So

3. amatérský turnaj Mistrovství Úpicka

Hospoda Pod Skalkou Úpice

16. - 18. 1.

Pá-Ne

Republikový turnaj

Pardubice

23. 1. - 1. 2.

Pá-Ne

EDU Ranking

??? (Maďarsko)

31. 1.

So

5. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

5. a 6. kolo ligové soutěže mládeže

Hostinec U Hanušů Velké Poříčí

4., 11., 18., 25. 2.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

7. - 8. 2.

So-Ne

MČR UŠO

???

14. 2.

So

4. open turnaj Mistrovství Úpicka

U Vlčků Rtyně v Podkrkonoší

21. 2.

So

Regionální turnaj - jednotlivci, mixy

???

28. 2.

So

6. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

Restaurace U Stadionu Jilemnice

3., 10., 17., 24., 31. 3.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

6. 3.

So

4. amatérský turnaj Mistrovství Úpicka

Herna-Bar Fit Úpice

19. - 21. 3.

Pá-Ne

Republikový turnaj

??? (Jižní Morava)

27. 3.

So

7. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

7. a 8. kolo ligové soutěže mládeže

Pivní bar Vítězná-Huntířov

3. 4.

So

5. amatérský turnaj Mistrovství Úpicka

Kaménka Malé Svatoňovice

7., 14., 21., 28. 4.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

17. 4.

So

Regionální turnaj - jednotlivci, dvojice

Městský sál Úpice

17. 4.

So

5. open turnaj Mistrovství Úpicka

Městský sál Úpice

18. 4.

Ne

8. Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

Regionální turnaj mládeže

Městský sál Úpice

24. 4.

So

Finále Českého poháru družstev

Plzeň

25. 4.

Ne

Kvalifikační turnaj pro ME EDU

Plzeň

5., 12., 19., 26. 5.

St

Místní turnaj - Španělská šipka

Hospoda U Kousala Trutnov

začátky od 19 hodin

8. 5.

So

Grand Prix Luna Tour-Pohár W Sportu dvojic

Restaurace Kahan Žacléř

15. 5.

So

Regionální turnaj - jednotlivci, mixy

Býšť u Hradce Králové

21. - 30. 5.

Pá-Ne

Mistrovství Evropy EDU

???

11. - 13. 6.

Pá-Ne

Párty šipkařů - zakončení sezóny ligové soutěže oblasti severovýchodních Čech

???

17. - 20. 6.

Čt-Ne

MČR ČAKS-AŠA - jednotlivci, družstva

???