AKTUALITY

23.7. – Zkušební provoz stránek. (funkční pouze plánované turnaje, výsledky a historie)

24.7. – Stránky plně uvedeny do provozu. (funkční už aktuality, výsledky, historie, členové a plánované turnaje) aktualizace ve všech       rubrikách. Doplnění člénů.

25.7. – Tři nové rubriky. (funkční pouze odkazy a dětská liga) aktualizace v rubrikách: výsledky, dětská liga a historie.

26.7. – Další dvě nové rubriky. Žebříčky a pravidla. Opět doplnění v sekci členové a obohacení v sektoru dětská liga.

14.8. – Omlouvám se že stránky nebyly více než 14 dní aktualizovány ale byl jsem na šipkařském táboře v javořích horách…

25.8. – Konečně jsem zprovoznil anketu. Nový systém v sekci výsledky a obohacení všech sekcí o turnaj v Úpici (více v sekci výsledky). Stále ještě nevím jak zacházet s fotkami na internetu takže i nadále uzavřená sekce fotogalerie.

7.9. – Konečně jsem zprovoznil alespoň ty 4 fotografie ve fotogalerii. Nicméně jsou velmi slušně zaplněné výsledky (hlavně místních turnajů).

10.9. – Výsledek prvního turnaje GP dětská šipka a info i o jiných seriálech ze šipkařského prostředí…

15.9. – Přidal jsem nějaké ty ankety takže neváhejte a hlasujte jsem na to moc zvědavý… A jinak co nového? Krom toho že už se nemůžeme dočkat na 1. republikový turnaj asi nic moc. Náš tým přibral v poslední době několik nových členů a naopak jednoho potratil, čtěte v sekci členové.

22.9. – Do sekce sipkarsky tabor jsem přidal článek jedné z členek našeho týmu. Tento článek již vyšel v šipkaři a můžu vám říci že je opravdu povedený tak neváhejte a čtěte…

24.9. – Tak a máme tu výsledky 1. (letošního) republikového turnaje